Programma

8.00 tot 8.30 uur
welkom & ontbijt

8.30 tot 8.45 uur
welkom & inleiding

8.45 tot 9.15 uur
ronde 1 pitches

9.15 tot 9.30 uur
speeddaten met pitchers ronde 1

9.30 tot 10.00 uur
ronde 2 pitches

10.00 tot 10.15 uur
speeddaten met pitchers ronde 2

10.15 tot 11.00 uur
koffie en napraten

Bekijk de laatste ontwikkelingen:
www.toekomstindekop.blogspot.com

kopvannoordholland.jpg

Dag van de Duurzaamheid

Voor meer informatie over andere activiteiten tijdens de landelijke Dag van de Duurzaamheid op 11.11.11 www.dagvandeduurzaamheid.nl.

koe.jpg


Twitter mee: #tik2040

lvdo.jpg

Meneer de Leeuw en Urgenda nodigen u namens de transitiearenaleden ‘Toekomst in de kop’ en gastheer Provincie Noord-Holland uit voor het Koplopersontbijt op de Dag van de duurzaamheid.

Koplopersontbijt vrijdag 11.11.11

8.00 tot 11.00 uur
Statenzaal van het Provinciehuis Haarlem

welkom & inleiding door

* gedeputeerde Jaap Bond. Welkom en toelichting hoe de Floriade 2022 het Noorden van Holland duurzaam op de kaart gaat zetten!
* de transitiearena Toekomst in de kop;
* Annelies Maas-van 't Hof over de clusteraanpak van de Provincie.

ronde 1 pitches

1. Mike Venekamp- Helderse Hallen
De marktplaats voor lokale verse producten

2. Roland Bes- Smaak Nederland
Over kookworkshops met Noord Hollandse producten en doorbreken naar een breder publiek

3. Jan Assies- Over Datum Eetclub Alkmaar
De lokale kleine eerste stap tegen wereldhonger

4 Bas Husslage
Stadslandbouw ook in Noord-Holland

5. Jacco Dros- Hoge Berg Yoga & Ayurveda Centrum voor leefstijl voeding
Een nieuw type zorgcentrum en ‘Texel geeft Energie’

6. Arjen Postma- Ondernemer
Het bedienen van nichemarkt in het Noord-Hollandse water

7. Ben Tap- Toerkaart.nl
Rondje Noord-Holland: een digitale route die regionaal toerisme verbindt

8. Rene Moerman- Stichting Polderhub
De Polderhub: het verbinden van MKB innovatiekracht

9. Peter Grote- Royal Boon Edam
Regionale innovatie in de bouwsector en duurzame draaideuren

10. Hans van Breugel- Tocardo
Potentile nieuwe duurzame maakindustrie in de regio

Met aansluitend 15 minuten speeddaten met de pitchers van ronde 1: van welke pitch wilt u meer weten?

ronde 2 pitches

11. Aad Melgerd- Amic
Ruimte maken voor bodemenergiesystemen

12. Peter Doeve- Stichting Business University
Praktisch duurzaam onderwijs in de regio

13 Sybrand Frietema- Ondernemer
Lange termijn participatie in duurzame energie productie

14. Nico Eigenhuis- www.duurzaamleren.nu
Landelijk congres duurzaam leren centraal in Den Helder

15 Joost Baltus- Initiatiefnemer Duurzaam Ondernemen in Noord Holland
Mogelijkheden bieden voor duurzame ondernemers om onderling zaken te doen

16. Klaas de Leeuw - Aannemer, project ontwikkelaar, molenbouwer
Het ontwikkelen van een strowoning op basis van de nieuwste technologie

17. Hans Springer & Rutger Jan Bredewold
We zijn allemaal verantwoordelijk voor elkaar!

18. Rolf Heijne - Noord-Hollandse Energiecoperatie
Energiecoperatienetwerk en energiestrijd

19. Ron Vuur - www.groenict.nl
Over duurzaam ICT op Texel

20. Raoul Santibanez - Duurzaam Bouwloket
Over jong impuls voor duurzaam renoveren

Met aansluitend 15 minuten speeddaten met de pitchers van ronde 2: van welke pitch wilt u meer weten?

aanmeldknop3.png

Wij verwelkomen u graag 11.11.11 in het Provinciehuis te Haarlem.

Graag tot dan!


Namens de leden van de transitiearena:

Jan Assies, Rutger Jan Bredewold, Fred Gardner, Pepik Henneman, Pieter Kievit, Willem Koppen, Jos Lap, Bertrand van Leersum, Marjan Minnesma, Rene Moerman, Robbert Jan Piet, Arjan Postma, Remco Reijke, Jan Rotmans, Jos Schipper, Katelijne van Spronsen, Jan Schrijver, Ben Tap, Rien van Tilburg, Ernst van Tongeren, Mike Venekamp, Sybrand Frietema de Vries, Chris Westra, Kees de Wit.